Ми дуже цінуємо кожен відгук наших клієнток, тому ми збираємо і аналізуємо їх уважно, щоб дізнатися про те, що нам потрібно змінити або покращити у нашому сервісі, а також про те, що ми робимо правильно.

Зазвичай ми збираємо відгуки через наш веб-сайт, Google, або соціальні мережі, такі як Instagram, Facebook та Twitter. Тегайте нас на своїх постах у соцмережах, де Ви фотографуюєтесь у нашому одязі.

7 коментарів

 1. Дякую за сервіс! Завжди швидка отправка, всі додаткові заміри та фото, відповіді на всі питання. Все супер, сайт рекомендую.

 2. Доброго дня!Дуже давно купую речі саме у вашому магазині!Великий вибір речей на кожен день та на свята)Нажаль зараз знаходжусь не в рідному місті і не можу фізично приходити,але на сайті можу побачити весь товар!Дівчата,які там працюють завжди допомогають по телефону визначитись з потрібним розміром і фасоном!Швидкість доставки вражає,а маленький подарунок в замовлені піднімає настрій)Дякую дівчата,що в такий тяжкий час відмінно робите свою справу💐

  • Дуже дякуємо за такий теплий відгук! Нажаль так, багато хто з нашіх клієнток зараз знаходиться дуже далеко від дому….. Але дуже дякуємо, що продовжуєте обирати нас)
   Бережіть себе, знаходьтеся у безпечних місцях, та обирайте новинки на нашому сайті )))

 3. Завжди дуже великий вибір ,дуже привітні консультанти , вже не перший рік там скупляюсь

  • Дякуємо за відгук! Дуже раді що Вам подобається! Намагаємось робити все можливе та дивувати Вас новинками кожного разу))

 4. Довго шукала по місту джинси, поки не потрапила у бутік Кліо! Дуже задоволена! Знайшла там все, шо хотіла! Дякую за якісний товар та за позитивні емоції!

  • Дякуємо за добрий відгук! Завжди раді бачити Вас у нашому одязі та у нас у гостях))

Залишити відповідь

Крім того, ми завжди стараємося відповідати на кожен відгук, щоб показати нашім клієнткам, що ми дійсно цінуємо ваш час та зусилля, які ви витрачаєте, щоб поділитися з нами своїм досвідом. Ми завжди раді отримувати відгуки та пропозиції від вас, тому що вони допомагають нам покращувати нашу роботу та забезпечувати ще кращий сервіс.

Наші клієнтки не тільки купують наш одяг, вони також показують його світові, роблячи стильні фотографії та ділячись ними у соціальних мережах. Це не тільки допомагає нам популяризувати наш бренд, але і надає натхнення іншим жінкам.

Ми завжди раді бачити своїх клієнток у нашому одязі, тому ми дуже цінуємо те, що вони публікують свої фото з нашими виробами у соціальних мережах. Це показує, що наш одяг не тільки виглядає чудово на фотографіях, але й дійсно носиться комфортно та відповідає модним тенденціям.

Фотографії наших клієнток у нашому одязі - це чудовий спосіб показати різноманітність нашої продукції та те, як можна поєднувати різні речі в один образ. Ми вдячні за те, що наші клієнтки діляться своїми ідеями та варіантами стильних образів. Що більше фото у нашому одязі ми бачимо в соцмережах, то більше впевнені, що ми на правильному шляху. Ми завжди ставимо своїх клієнток на перше місце, тому дякуємо за довіру та підтримку.